Podpora serveru

 

Pokud se Vám na našem serveru líbí a svou oblíbenou hru si chcete zahrát s přáteli a známými, můžete server ostatním propagovat. Kromě toho můžete server podpořit i finančně. Správa a provoz serveru není zdaleka zdarma a bez nákladů. To i přes to, že se snažíme hráčům poskytnou hraní zcela zadarmo. Pokud jste s touto hrou spokojení, prosím podpořte nás finančně. Jako poděkování Vám na oplátku nabízíme některé výhody a benefity.

Porpořit server můžete následujícími způsoby:

  1. Propagací ostatním lidem
  2. Finanční podporou

Pokud hledáte více informací o podpoře serveru, případně chcete reklamovat cokoliv v této souvislosti, obraťte se na nás přes e-mailový kontakt support@daemu.cz.

1. Propagace serveru

Propagovat náš server můžete mnoha způsoby. Pokud se Vám server líbí, doporučte jej svým známým a kamarádům! Je příjemné zahrát si na svém oblíbeném serveru s lidmi, které máte rádi. Server můžete podpořit i ohodnoceních v žebříčcích MU serverů. DaemonicMU můžete podpořit také tím, že umístíte odkaz, či banner na svoje webové stránky, či kdekoliv jinde. Za jakoukoliv podporu budeme velmi vděční. V případě zájmu o oboustrannou propagaci nás kontaktujte na následující e-mail.

2. Finanční podpora serveru

Náš server můžete podpořit i finančně. Chod serveru je nákladná záležitost a pro tyto účely nemáme žádné pravidelné příjmy. Jakákoliv podpora této fotmy je tudíž velmi vítaná a budeme za ni vděční! Nedokážeme dostatečně odměnit takové hráče a přátele, avšak formou drobného poděkování jsou tzv. Zlaté. Za tohle platidlo můžete nakupovat různorodé předměty, využívat rozsáhlé nabídky služeb či vylepšovat svou postavu jinak.
Finanční podpora serveru je nevratná, finance věnované serveru není možné vymáhat zpět. Veškeré ceny uvedené na této stránce jsou včetně DPH. V případě zájmu pravidelné finanční podpory (sponzorství) prosím kontaktujte majitele serveru. Je možné domluvit zvláštní benefity.

1 Zlatý = 5 Kč*

*) Tento vztah platí při bankovních transakcích (bank. převod, PayPal, složenka), nikoliv u SMS: Důvodem je provize operátora, která činí valnou většinu z celkové částky. Ve finále jsou poměry ve skutečnosti pro hráče ještě velmi výhodné.

Finanční podpora našeho serveru je možná následujícími způsoby:

  1. Bankovním převodem
  2. Platbou složenkou
  3. Platbou přes peněženku PayPal
  4. Platbou pomocí SMS

Platba bankovním převodem

Platbu je možné provést na pobočce banky, případně například přes internetové bankovnictví. Pro platbu převodem poslouží následující údaje. Prosíme o vyplnění všech, je to důležité pro samotné obdržení platby a možnou identifikaci odesílatele.

Číslo účtu: 43-6683980227/0100, (Komerční banka, a.s.)
Číslo účtu: 246973849/0300, (Československá obchodní banka, a.s.,varianta 2)
Číslo účtu: 2000295311/2010 (Fio Banka,a.s., varianta 3)
Variabilní symbol: 1474608234
Specifický symbol: ID Vašeho herního účtu (najdete v Control panelu po přihlášení)
Zpráva pro příjemce: Název Vašeho herního účtu ve hře (např. FlashFox)
Prosíme všechny hráče ze Slovenska, kteří by chtěli podpořit server bank. převodem, nechť nás kontaktují e-mailem (support@daemu.cz) pro sdělení bližšího info. Existuje způsob, jak podpořit server ze Slovenska bez čekání a bez jakýchkoliv bankovních poplatků za mezinárodní transackci!

Platba pomocí složenkou

Tato možnost je velice dostupná a hlavně jednoduchá varianta. Stačí zajít na pobočku pošty, vyplnit vklidu složenku typu A a poté ji na poště podat. Nepotřebujete vést účet. Údaje pro provedení platby jsou následující:

Číslo účtu: 43-6683980227/0100, (Komerční banka, a.s.)
Číslo účtu: 246973849/0300, (Československá obchodní banka, a.s.,varianta 2)
Číslo účtu: 2000295311/2010 (Fio Banka,a.s., varianta 3)
Variabilní symbol: 1650327503
Specifický symbol: ID Vašeho herního účtu (najdete v Control panelu po přihlášení)
Zpráva pro příjemce: Název Vašeho herního účtu ve hře (např. FlashFox)
Adresa adresáta:
CNN spol. s.r.o.
Planá 67
České Budějovice
370 01

Platba pomocí SMS zprávy

Podpořit server můžete také odesláním SMS. Jedná se o možnost velice snadnou, nejrychlejší a lehce zvládnutelnou. Nevýhodou je bohužel fakt, že valnou většinu částky si ukrojí operátor na svojí provizi. Proto je poměr mezi penězi a Zlatými o něco posunut i přesto, že jsme se snažili zachovat co nejrozumnější kompromis.Koncovou cenu včetně DPH najdete uvedenou u každé možnosti podpory.

1. Česká republika:

Pošlete SMS "DMU VašeID" na číslo 9002050 pro získání 7 zlatých. Cena SMS je 50 Kč.
Pošlete SMS "DMU VašeID" na číslo
9002080 pro získání 12 zlatých. Cena SMS je 80 Kč.
Pošlete SMS "
DMU VašeID" na číslo 9002099 pro získání 15 zlatých. Cena SMS je 99 Kč.

2. Slovenská republika:

Pošlete SMS "PAY DMU VašeID" na číslo 6670 pro získání 12 zlatých.Celková cena služby je 3,32.

UPOZORNĚNÍ! Vaše ID naleznete ve Vašem Control Panelu na webu, jedná se o číselný údaj, který také uvádíte do SMS. Neuvádějte do SMS název herního účtu či něco jiného. Příkladem tvaru SMS je tedy například DMU 12345 či PAY DMU 12345 na dané číslo. Více info v dalších řádcích.

Pozor! Je nutné uvést správně tvar SMS, který je například "DMU 777". Vaše ID naleznete v Control panelu po přihlášení na web. Pokud nebude tvar SMS správný, nepřipočtou se Vám automaticky Zlaté. Správný tvar SMS je uveden mezi úvozovkami, ty do SMS nepatří.
Ceny SMS zpráv jsou uvedeny včetně DPH. Technicky zajišťuje AXIMA spol. s r.o. - Hotline prsms@axima-brno.cz, www.premiumservices.cz.

Platba pomocí PayPal převodu

Náš server vede účet na internetové peněžence PayPal. Prosíme však hráče, aby nás vždy před platbou touto cestou kontakovali na e-mail support@daemonicmu.com pro domluvení podrobností, dostanete konkrétní údaje.

V případě jakýchkoliv nejasností se na nás obraťte přes e-mail support@daemonicmu.com. Rádi Vám budeme nápomocni s dotazy. Pokud se chystáte podpořit server vyšší částkou, kontaktujte nás pro lepší podmínky podpory a služeb za Zlaté. Platí, že pří větší podpoře serveru dáváme velice zajímavé slevy. Za optání nedáte nic!


© 2010 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by Christopher Vacher. Made with love by Martin. | mapa webu