Vedení serveru - DaeMU Team

Daemu Team je označení pro skupinu lidí, kteří jsou ve vedení serveru a starají se o chod hry, webu a dalších komponent. Pomáhají hráčům řešit jejich problémy a zodpovídají na případné dotazy. Lidé, kteří jsou uvedení v tomto seznamu, by měli být pro hráče na našem serveru přirozenou autoritou. Za svoje úsilí si zaslouží úctu a jejich rozhodnutí by měla být brána jako konečná a relevantní. Veškerá práce, kterou členové administrativy pro server a hráče vykonávají, je zdarma a bez nároku na odměnu.

Majitel serveru předem děkuje všem, kteří jsou součástí tohoto kolektivu, za jejich práci a snahu. DaeMU Team je bez závažných výjimek uzavřený a neměnný.

Název pozice Nick člena E-mailový kontakt Známá nedostupnost
Hlavní administrátor FlashFox admin@daemu.cz ---
Administrátor Zeus zeus@daemu.cz ---
 
Hlavní Game Master Migel migel@daemu.cz  
Game Master Atlas atlas@daemu.cz  
Game Master Chrysanthe chrysanthe@daemu.cz do 31.7.2017
Game Master  Freon freon@daemu.cz  
Game Master  Flex flex@daemu.cz  
Game Master  Myrmidons myrmidons@daemu.cz  
Game Master Rachel rachel@daemu.cz  
Game Master Zael zael@daemu.cz  
 
Hunter Absol absol@daemu.cz  
Hunter Goderac goderac@daemu.cz neaktivita
Hunter Mentor mentor@daemu.cz  
 
Moderátor Dmitry dmitry@daemu.cz neaktivita
Moderátor Evis evis@daemu.cz  
Moderátor Seianus seianus@daemu.cz  
 
Čestný člen Adonis ---  
Čestný člen Crossfire ---  
Čestný člen Gabriel ---  
Čestný člen Scirpion ---  

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co členové týmu dělají?

  • Administrátor řeší závažné záležitosti týkající se přímého chodu serveru, zejména pak záležitosti technického rázu. Může také přezkoumat rozhodnutí kolegů v týmu.
  • Hlavní Game Master je osoba, která je nadřazená ostatním Game Masterům a Hunterům. Stará se mimojiné i o komunikaci uvnitř týmu vedení serveru.
  • Game Master je osoba, která pomáhá dohlížet na pořádek ve hře. Stará se o dodržování pravidel, pomáhá hráčům s problémy a dotazy, může pořádat různé eventy, apod.
  • Hunter je osoba, která pomáhá dohlížet na dodržování pravidel ve hře i mimo ni.
  • Moderátor je osoba, která dohlíží na pořádek na diskuzním fóru serveru, případně zde odpovídá na dotazy a problémy hráčů.

Co znamená nedostupnost člena?

Pro lepší přehled o tom, jestli je daný člen DaeMU Týmu k dozpozici nebo ne, jsme tabulku rozšířili o poslední sloupec. Informace jsou sbírány zejména s ohledem na administrátory serveru. Jejich aktivita se dotýká některých úkonů, jako je řešení závažnějších problémů, vybrané optění nebo zajištění kontaktu přes e-mail technické podpory. Pokud víme, že bude někdo z nás na nějakou dobu nedostupný (tj. nedostane se například k e-mailu nebo optění), pokusíme se dát vědět i zde. Informace prosím berte jako orientační, jsou zde uvedeny proto, aby hráč měl lepší povědomí o tom, že může očekávat o něco zpožděnou odpověď.



© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.