Podpora serveru

Pokud se Vám na našem serveru líbí a svou oblíbenou hru si chcete zahrát s přáteli a známými, můžete server ostatním propagovat. Kromě toho můžete server podpořit i finančně. Správa a provoz serveru není zdaleka zdarma a bez nákladů. To i přes to, že se snažíme hráčům poskytnou hraní zcela zadarmo. Pokud jste s touto hrou spokojení, prosím podpořte nás finančně. Jako poděkování Vám na oplátku nabízíme některé výhody a benefity.

Porpořit server můžete následujícími způsoby:

  1. Propagací ostatním lidem
  2. Finanční podporou

Pokud hledáte více informací o podpoře serveru, případně chcete reklamovat cokoliv v této souvislosti, obraťte se na nás přes e-mailový kontakt [email protected].

1. Propagace serveru

Propagovat náš server můžete mnoha způsoby. Pokud se Vám server líbí, doporučte jej svým známým a kamarádům! Je příjemné zahrát si na svém oblíbeném místě s těmi,, které máte rádi. Oceníme taktéž kladné hodnocení v žebříčcích MU serverů. Projekt DaeMU můžete podpořit také tím, že umístíte odkaz, či banner na svoje webové stránky, či kdekoliv jinde. Za jakoukoliv podporu budeme velmi vděční. V případě zájmu o oboustrannou propagaci nás neváhejte kontaktovat na email [email protected].

2. Finanční podpora serveru

Projekt DaeMU je možné podpořit i finančně. Chod serveru je při rostoucí kvalitě stále více a více nákladnou záležitostí, pro kterou nemáme žádné stabilní pravidelné příjmy. Jakákoliv podpora této formy je tak velmi vítaná a budeme za ni vděční! Rozumíme, že nedokážeme adekvátně vyjádřit díky a oměnit takové hráče, avšak formou drobného poděkování jsou tzv. Zlaté. Za tohle platidlo můžete nakupovat různorodé předměty, využívat rozsáhlé nabídky služeb na úpravy a vylepšování své postavy.

Finanční podpora serveru je nevratná, finance věnované serveru není možné vymáhat zpět. Chybou nepřipsané Zlaté jsou nárokovatelné do 14 dní od odeslání podpory, později je dohledání komplikované a připsání nemůžeme garantovat. Veškeré ceny uvedené na této stránce jsou včetně DPH. V případě zájmu pravidelné finanční podpory (sponzorství) prosím kontaktujte vedení serveru na e-mailu [email protected]. Je možné domluvit individuálně zvláštní benefity.

1 Zlatý = 5 Kč*

*) Tento vztah platí při bankovních transakcích (bank. převod, PayPal, složenka), nikoliv u SMS: Důvodem je provize operátora, která činí valnou většinu z celkové částky. Ve finále jsou poměry ve skutečnosti pro hráče naopak zvýhodněné pro zachování rozumného poměru. Platí však, že pro hráče i server samotný je podpora prostřednictvím převodu či složenky mnohem výhodnější

Finanční podpora našeho serveru je možná následujícími způsoby (následují podrobné informace):

  1. Bankovním převodem
  2. Platbou složenkou na poště
  3. Platbou přes službu PayPal
  4. Platbou pomocí SMS

Platba bankovním převodem

Platbu je možné provést na pobočce banky, případně přes internetové bankovnictví. Pro platbu převodem poslouží následující údaje. Prosíme o vyplnění všech, je to důležité pro samotné obdržení platby a možnou identifikaci odesílatele. Vybrat si můžete bankovní účet ze seznamu podle Vaší potřeby, velmi kritické je zadání variabilního symbolu. Pro urychlení připsání Zlatých nás, prosíme, před nebo po realizaci platby kontaktujte na email [email protected]. Nyní přicházejí v úvahu tyto možnosti

Číslo účtu 1 107-9277800247 / 0100 Účet v Komerční bance
Číslo účtu 2 223812209 / 0300 Účet v ČSOB
Číslo účtu 3 2701535525 / 2010 Účet ve Fio Bance
     
Variabilní symbol 1650327503 Klíčové pro indentifikaci platby
Specifický symbol ID vašeho herního účtu (zjistíte po přihlášení na web) Rozlišuje herní účet na serveru
Zpráva pro příjemce Název herního účtu ve hře (ne název postavy) Slouží jako záložní identifikátor

Prosíme všechny hráče ze Slovenska, kteří chtějí podpořit server bank. převodem, nechť nás kontaktují e-mailem ([email protected]) pro sdělení bližšího info. Existuje možnost plateb ze Slovenska bez čekání a jakýchkoliv bankovních poplatků za mezinárodní transackci! Již nemusíte platit za SMS, kde drtivávětšinu částky připadá operátorovi a poskytovateli služeb.

Platba pomocí složenkou

Velice dotupný rychlá a jednoduchá možnost. Stačí zajít na pobočku pošty, vyplnit vklidu složenku typu A a poté ji podat. Nepotřebujete vést účet. Údaje pro provedení platby jsou následující:

Číslo účtu 1 107-9277800247 / 0100 Účet v Komerční bance
Číslo účtu 2 223812209 / 0300 Účet v ČSOB
Číslo účtu 3 2701535525 / 2010 Účet ve Fio Bance
     
Variabilní symbol 1650327503 Klíčové pro indentifikaci platby
Specifický symbol ID vašeho herního účtu (zjistíte po přihlášení na web) Rozlišuje herní účet na serveru
Zpráva pro příjemce Název herního účtu ve hře (ne název postavy) Slouží jako záložní identifikátor
Adresa adresáta CNN spol, s.r.o., Planá 67, České Budějovice, 370 01  

 

Platba pomocí SMS zprávy

Podpořit server můžete také odesláním SMS. Jedná se o možnost velice snadnou, nejrychlejší a lehce zvládnutelnou. Nevýhodou je bohužel fakt, že valnou většinu částky si ukrojí operátor na svojí provizi. Proto je poměr mezi penězi a Zlatými o něco posunut i přesto, že jsme se snažili zachovat co nejrozumnější kompromis.Koncovou cenu včetně DPH najdete uvedenou u každé možnosti podpory.

ID Vašeho účtu najdete po přihlášení na webu nebo v Bance zlatých.

1. Česká republika:

  • Pošlete SMS "DMU VašeID" na číslo 9002050 pro získání 7 zlatých. Cena SMS je 50 Kč.
  • Pošlete SMS "DMU VašeID" na číslo 9002080 pro získání 12 zlatých. Cena SMS je 80 Kč.
  • Pošlete SMS "DMU VašeID" na číslo 9002099 pro získání 15 zlatých. Cena SMS je 99 Kč.

2. Slovenská republika:

  • Pošlete SMS "PAY DMU VašeID" na číslo 6670 pro získání 12 zlatých. Celková cena je 3,20(2x1,60€).

UPOZORNĚNÍ! Vaše ID naleznete ve Vašem Control Panelu na webu, jedná se o číselný údaj, který také uvádíte do SMS. Neuvádějte do SMS název herního účtu či něco jiného. Příkladem tvaru SMS je tedy například DMU 12345 či PAY DMU 12345 na dané číslo. Více info v dalších řádcích. Je velmi kritické zachovat naprosto správný tvar SMS, v případě špatného tvaru nemusí SMS dorazit ani k našemu poskytovateli a nebude v našich silách Zlaté přípsat

Pozor! Je nutné uvést správně tvar SMS, který je například DMU 777. Vaše ID naleznete v Control panelu po přihlášení na web. Pokud nebude tvar SMS správný, nepřipočtou se Vám automaticky Zlaté.
Ceny SMS zpráv jsou uvedeny včetně DPH. Technicky zajišťuje AXIMA spol. s r.o. - Hotline [email protected], www.premiumservices.cz.


Platba pomocí PayPal převodu

Náš server vede účet na oblíbené internetové peněžence PayPal. Prosíme však hráče, aby nás vždy před platbou touto cestou kontakovali na e-mail [email protected] pro vyjasnění podrobností, dostanete konkrétní údaje. Snažíme se odpovídat obratem.


V případě jakýchkoliv nejasností se na nás obraťte přes e-mail [email protected].cz. Rádi Vám budeme nápomocni s dotazy. Pokud se chystáte podpořit server vyšší částkou, kontaktujte nás pro lepší podmínky čerpání služeb za Zlaté. Platí totiž, že pří větší podpoře serveru dáváme velice zajímavé slevy (na samotné optění a nákupy služeb). Za optání nedáte nic! Pokud nám hráč pošle důkaz (fotku, screenshot) s tím, že odeslal podporu na server, jsme schopní Zlaté připsat bez čekání na banku.© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.