10 proti 10

Vedení serveru, nebo pokud chcete, DaeMU Team, pro Vás připravuje různé soutěže, jednou z nich je i event s označením 10 proti deseti. Event je založen na bázi boje dvou týmů, odehrává se přímo ve hře. Záštitu eventu má náš hunter Marko. V následujících řádcích najdete informace o eventu do podrobna.

Popis a uvedení eventu

Eventu 10 proti 10 se může v jednom klání účastnit právě 20 hráčů, je to ostatně vyplývající i z názvu eventu. Teoreticky je možné soutěž uspořádat i v jiném počtu, to však pouze ve výjimečných případech. Snažíme se dostávat originálním představám a nic zbytečně neměnit. Výhoda tohoto eventu je, že nezáleží na tom, kolik máte na postavě resetů ani na tom, jaké máte vybavení. Jediné, co Vám zajistí úspěch, je být pohotový a šikovný. Jde především o pohotovost a dobrou reakci.

Princip eventu

Pro to, aby se mohl hráč zúčastnit eventu, je třeba se zde probojovat. Na začátku tak proběhne kvalifikační kolo, jež může být postavena na různém principu. Může se jednat o event typu hledačky, rozluštění přesmyčky, odpověďi na hádanku či jinou otázku a podobně. Úpěšní účastníci se probojují do samotného eventu, kterých jich přesně 20 tak, aby bylo zachováno výše uvedené.

Samotný event

Event 10 proti 10 se odehrává v mapě Lorencia (mimo město). Hráči jsou rozděleni do dvou týmů po deseti soutěžících, týmy se postaví naproti sobě do řad. V mezeře mezi týmy stojí člen DaeMU Teamu (obvykle někdo GM či Hunterů, který event pořádá), který bude event řídit. Každému z hráčů obou týmů bude přiděleno číslo od 1 do 10. Proti sobě tak stojí vždy dva hráči, kteří mají stejné číslo, ale hrají proti sobě.

Při samotném eventu postupně pořadatel (člen DaeMU Teamu) vyvolá číslo od 1 do 10. Pokud tedy vyvolá číslo 4, hráči z obou týmů, kterým bylo přiděleno číslo 4, vyběhnou směrem k pořadateli a snaží se mu co nejrychleji dát TRADE (požadavek k obchodu, přes okno s příkazy pod klávesou D, anebo příkaz /trade). Hráč, od kterého dostane pořadatel (člen DaeMU Teamu) jako první tuto nabídku, dostane jako odměnu zajímavý item.

Není však třeba zoufat, kol v eventu je více a každý bude mít tak tři šance. Na základě toho je jasné, jak je event dlouhý, pokud máme 10 různých čísel. Odměnu hráč dostane ihned během soutěže, mějte tak připravený inventář pro příjetí výhry, nebo o ni přijdete.

Důležitá pravidla eventu

Vítězem každého kola (tzn. každého volání jednoho čísla) je ten hráč, který dříve nabídne členovi DaeMU Teamu trade. GM tuto nabídku přijímá a automaticky je jasné, kdo vyhrál. Nemá smysl se dohadovat o tom, kdo byl dříve, hra dřívější nároky upřednostňuje a během tradu další požadavky automaticky odmítá.

Kromě toho platí, že při eventu je důrazně zakázáno jakékoliv zabíjení, flamování, narušování eventu zbytečnými diskusemi. Pokud máte nějakou námitku, řešte to po eventu. Každopádně platí, že rozhodující slovo má vždy člen DaeMU Teamu a co řekne, to platí s okamžitou a konečnou platností. Diskuse a koledy kolem toho či onoho nemají smysl. Hráči mají povinnost poslouchat a dodržovat pokyny pořádajícího. V případě porušení pravidel hráči hrozí diskvalifikace z eventu (itemy propadnou druhé straně), případně i další tresty v souladu s Pravidly serveru.  Ukázka z eventu, náhled rozmístění týmů a pořadatele mezi týmy během eventu.© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.