Bodyguard event

Bodyguard event je dalším počinem v rámci projektu "Večer s Migelem". Autorem eventu je stálý hráč a taktéž dá se říct i PvP legenda Storm, kterému za nápad děkujeme. Název eventu je naprosto příznačný a hned pochopíte proč.

Hlavní pointa eventu

Event je založený na principu hledačky a PvP. Velmi důležité pro úspěch v Bodyguard eventu je spolupráce. Zúčastnit se eventu může kdokoliv bude chtít. Pointou eventu je jediný úkol - zabít postavu pořadatele (GM). To však nebude jednoduché ...

Průběh eventu a další informace

OCHRANKA: Před začátkem eventu si GM vybere 5 FR Blade Masterů, kteří budou tvořit jakousi tělesnou stráž. Aby nebyl pořadatel zcela nezničitelný, bude mít během eventu nasazený klasický set z doby Season III. Na druhou stranu se bude ovšem aktivně bránit (ne jen čekat na to, až mu dojdou HP). Pět BM z ochranky bude terč (GM) aktivně bránit, aby nebyl zabit útočníky. Vybavení ochranky je libovolné, dle toho, jaké vlastní.

ÚTOČNÍCI: Útočníků může být kolik chce, mohou mít partu, mohou jít jako jednotlivcí. Záleží na jejich strategii.

VÍTĚZ EVENTU: Vítězem se může stát jednotlivec, který GM zabije, anebo skupina, která má partu (zde je však potřebný screen jako důkaz).

ODMĚNY: Odměnu obdrží jednotlivec, anebo skupin(maximálně 5), kterým se podaří GM zabít. Menší odměnu samozřejmě obdrží i tým ochránců.

LOKACE: Bodyguard event se odehrává v mapě Devias.

DOBA TRVÁNÍ: Přibližná doba trvání eventu je 60 minut (záleží na okolnostech).© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.