Offline event

Název na jednu stranu mnohé napoví, na druhou ale může zmást. Offline event se skutečně nekoná přímo ve hře, ovšem samozřejmě stále na internetu, tj. online. Eventy tohoto typu budou dost možná vyhovovat hráčům, kteří nemají možnost být stále online ve hře při každém eventu.

Princip eventu

Ve zkratce se dá říct, že Offline event je takovým netradičním eventem pro online hru typu MU Online. Odehrává se totiž ne ve hře, ale ve Vašich Control panelech! V rámci jednoho eventu budú uložená nejaký otázky, ve kterých budou mít soutěžící za úkol odpovědět na zadanou otázku, vyřešit daný úkol a to co nejrychleji. Dopředu bude oznámeno, kdy se uskutoční offline event

Téma otázek může být různé, nejen ze světa MU Online. Je to dosti podobné jako v klasických vědomostních soutěžích, kde pokládáme otázky z pestrých oblastí. Kromě toho však se může (a také se to stává) přihodit, že v rámci daného eventu bude za úkol rozluštit nějakou hádanku, přesmyčku, a podobně.

Kdy a jak event probíhá?

Datum a čas konání eventu budou oznámeny předem na webu serveru. Oznámíme tedy přesný termín, kdy se ve Vašich Control panelech objeví daný event  otázka nebo zadání a Vy budete mít možnost odpovídat.

Odpovídat na otázky můžete ve svém Control panelu, kde naleznete možnost Offline event. Zde uvidíte otázky a do níže situovaného formuláře můžete uvést své odpověďi. Je-li více otázek, vždy uveďte k odpověďi i název otázky, k níž se vztahuje.  

Úspěšní řešitelé daného eventu budou zveřejněni na webu serveru.  Obvykle budeme odměňovat první tři v pořadí.

Pravidla eventu

  • Za platnou odpověď se považuje výhradně odpověď přes Control panel a přes daný formulář
  • Je zakázáno šířit správné odpověďi k druhým hráčům, než budou vyhlášeny na webu
  • Hráč může v rámci jednoho kola poslat právě 1 odpověď (není-li uvedeno jinak)
  • Hráč má povinnost respektovat pokyny členů DaeMU Teamu

V případě porušení pravidel si vyhrazujeme právo odpověď neuznat, hráče diskvalifikovat, anebo dokonce potrestat v souladu s pravidly serveru, která jsou samozřejmě závazná i po dobu konání Offline eventu.

Výherci posledního eventu

V následující tabulce můžete vidět výherce posledního Offline eventu:

Pořadí Nick hráče (účet) Výhra
1    
     

(Výhry budú odovzdané čoskoro do truhiel v hre)

Výsledky:
 

Posledný offline event :© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.