Tipovací soutěž na MS 2017

Každý rok Vám většinou dáváme možnost tipnout si na nějaký ten sportovní zápas a ze své znalosti nebo štěstěny vytěžit platidla navíc. Nejinak je tomu i letos při MS v hokeji 2017. Nicméně pro změnu zde máme něco většího a lepšího. Nejúspěšnějšího tipaře totiž odměníme mimořádně pěknou cenou!

Princip soutěže

Tipovací soutěž není potřeba velmi připomínat, naleznete ji u sebe v Control panelu po přihlášení na web. Zde si můžete vsadit platidla z web truhly na vypsané zápasy. Letos však navíc budeme sbírat stastiku, kdo byl nejúspěšnějším sázkařem. Bude vedena statistika, kde budete moct vidět, na kolik zápasů si zatím účastníci klání vsadili a jaká je jejich celková dosavadní uznaná výhra. Je to tedy součet všech výher za správně tipnuté zápasy.

Pro účast v soutěži nemusíte dělat nic víc, než že budete sázet na co nejvíce zápasů za platidla Jewel of Creation. Ostatní tipovací příležitosti se nepočítají do statistiky. Kromě výher za samotné zápasy ještě budete bojovat v této statistice. Na konci sečteme celkové výhry (pokud prohrajete, nic se neodečítá, výhra je nulová) a nejlepšího odměníme.
 

Výhra v soutěži

Výhrou pro nejlepšího na konci MS v hokeji (po zápasu finále a o třetí místo) bude přidání 3x socketů LVL3 do celého setu na postavě.

Podmínkou je, že se musí jednat o itemy X třídy, do kterých lze přidat sockety a postava, na kterou budou přidávány, je musí při předávání odměny mít oblečené na své postavě (tedy nemůže to být cizí set nebo poskládané věci z věcí různých hráčů). Stejně tak lze vylepšit jen části setů, max 5 částí setů - pokud má třeba pro MG nebo RF set jen 4 části (ne helma nebo rukavice), tak jsou vylepšeny jen 4 itemy.
 

Statistika soutěžících (TOP 5)

Důležité: Vyhodnoceno po započtení všech zápasů a skončení turnaje.

Jméno soutěžícího (účet) Tipovaných zápasů Celková výhra
okaty 16 11.027 JoC
sickness 15 9.098 JoC
Jarda25 44 5.046 JoC
Mekachike 35 1.643 JoC
9999 37 1.323 JoC
 
CELKEM V SOUTĚŽI (vsazeno / vyhráno): 42.260 JoC 26.741 JoCPro více informací neváhejte kontaktovat DaeMU Team, například přes [email protected] Upozorňujeme, že vklady do tipovačky jsou nevratné a v případě špatného tipu o vklad přicházíte. Prosíme, přečtěte si důkladně pravidla pro tipy, vše je v Control panelu v sekci Tipovací soutěž.© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.