Herní charaktery

Hra MU Online nabízí celkem šest druhů postav s více či méně odlišnými vlastnostmi. Každá z nich je zaměřená na něco jiného. Pojďme si je tedy v následujících řádcích přiblížit.

Dark Knight       

Knightové jsou jednou ze tří základních postav, jež hra nabízí a lze je vytvořit již od počátku hraní. Po splnění questů se změní v Blade Knighta, respektive Blade Mastera. Knightové jsou synonymem pro sílu. Vynikají především v boji na blízko, v němž způsobují dobré zranění. Vzhledem k tomu, že mají k dispozici auru zvyšující jejich životy, jedná se i o dobrou postavu na souboje mezi hráči. Knihgtové mohou používat širokou škálu vybavení a vyznačují se také tím, že jejich kouzla nejsou tolik náročná na manu.

Dark Wizard

Wizardové jsou také jednou ze tří základních postav, které hra nabízí. Po splnění questů se z nich stávají Soul Masteři, respektive Grand Masteři. Wizardi se vyznačují svým výborným kouzelnickým uměním. K dispozici mají velkou škálu kouzelných holí, s nimiž mohou vyvolávat mocná kouzla. Wizardové jsou skvělí na expení, ale díky svojí auře na posílení obrany se neztratí ani v souboji s ostatními hráči.

Fairy Elf

Fairy Elf je jedinou ženskou postavou mezitěmi základními. Po splnění questů se z ní stane Muse Elf, respektive High Elf. Elfové jsou ve světě MU vítaným a cenným parťákem, jelikož mohou poskytovat silné aury posilující útok, obranu či zdraví. Elfové jsou mrštní a obraní, navíc jsou nezbytní pro některé eventy ve hře. Nicméně i v individuálním jsou Elfové díky jejich kouzlům a luku či kuši soběstační a nepotřebují nutně bojovat ve skupinách s ostatními hráči.

Magic Gladiator

Magic Gladiator je bonusová postava, kterou lze založit až po dosažení 220. levelu na jiné postavě. Jedná se o univerzální postavu a takový hybrid mezi Knightem a Wizardem. Magic Gladiator totiž ovládá jak silové dovednosti, tak rozmanitá kouzla. Navíc může používat většinu známého vybavení ve hře. Je známý jako výborná postava pro expení a jako vhodná postava pro začínající hráče. Právě proto je mezi hráči velmi oblíbená. Tyto výhody jsou však vykoupeny horšími dovednostmi v soubojích mezi hráči. Po splnění questu se z něj stane Duel Master.

Dark Lord

Dark Lord je další bonusová postava, k jejímuž založení je potřeba jiná postava alespoň s 250 levely. Dark Lord vyniká vysokým poškozením, které způsobuje svým nepřátelům na úkor horší obrany. Má také tu schopnost ochočit si Temného koně a vránu a využívat je při bojování. Dark Lord je taktéž oblíbená postava, jež se po splnění questu změní v Lord Emperor.

Summoner

Sumonner je druhá nejnovější postava v této hře. Oplývá výbornou schopností ovládat mocná temná kouzla, jež jí propůjčují velkou útočnou sílu. Navíc má možnost vyvolávat na svoji pomoc nebezpečné bestie. Pomocí svojí temné magie mohou Summonerové také posilňovat či oslabovat svoje nepřátele. V souboji mezi hráči je tato postava poměrně schopná a úspěšná. Po splnění questů se z nich stane Bloody Summoner, respektive Dimension Master.

Rage Fighter

Rage Fighter je nejnovější postava této verze. Už jen po vzhledové stránce můžeme říci, že je to horda svalů a masa. Zajímavostí je, že zdáni opravdu neklame. Tato postava vyniká svým obrovským damage, kterým dokáže protivníkům způsobit velmi četná zranění. Za zmínění stojí také to, že tento char nemá ruce (gloves), a proto využívá pouze své silné pěsti, které můžeme posílit klasickými měči, v tomto případě rukavicemi. Rage Figther má také zbrusu nové aury. Opravdu stojí za to, převážně při PvP, ale mají také praktické využití v PvE. 

 

   
    Dark Wizard/Soul Master        Magic Gladiator/Duel Master    Dark Knight/Blade Knight

   
       Fairy Elf/Muse Elf               Summoner/Bloody Summoner     Dark Lord/Lord Emperor

     Rage Fighter/Fist Master

Postava Výhody Nevýhody
Knighti silná kouzla, dobrý na PvP, aura na HP pomalejší expení, méně bodů za reset
Wizardové snadné expení, obranná aura slabší na PvP, méně bodů za reset
Elfové posilující aury, žádaná do party slabší na PvP, obtížnější individ. expení
Lordi obrovská damage, kůn a vrána horší obrana, méně kouzel
Gladiátoři více bodů za reset, univerzální postava velmi slabá pro PvP
Summoneři dobrá damage, silné buffy méně bodů za reset, obtížnější začátky
Masteři dobrá damage, silné buffy a kouzla, PvP obtížnější expení

 © 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.