Systém Duelů mezi hráči

Jednou z možností, jak si zabojovat s ostatními hráči a neriskovat PK status spojený s nepříjemnostmi typu nemožnosti teleportovat se, účastnit se některých eventů a jiných, je takzvaný systém duelů. Verze hry Season V přináší zbrusu novou filosofii duelů, která je činí zajímavějšími.

Vše spočívá v tom, že vyzvete druhého hráče příkazem /duel, případně standardně přes tabulku příkazů pod klávesou D. Pokud protějšek výzvu přijme, bude vytvořen duel, oba budete přemístěni do speciální duelové mapy připomínající římské Colosseum a utkáte se o vítězství. Hraje se do deseti bodů, tzn. kdo desetkrát dříve zabije protivníka, vítězí. Každá soupeřící dvojice má vyhrazen jeden "ring".

Zajímavou novinkou je funkce umožňující sledovat zápas dvou hráčů a nezasahovat do něj či nepřekázet. Pro tuto funkci slouží NPC Titus, Doorkeeper. Naleznete jej v Lorencii. Titus Vám zobrazí probíhající duely a Vy se můžete připojit a sledovat jej jako divák.
 

 

 

 

 

 

                NPC Titus, Arena Doorkeper© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.