MU Helper

MU Helper, který přichází na S6 jako úplná novinka je velmi užitečná věc. Můžeme to nazvat jako "bota", nebo také clickera, který je zakomponován přimo do herního klienta. Touto možností se uleví hráčům, které nebaví sbírat zeny, popřípadě neustále mačkat HP potiony při expení. Je důležité podotknout, že používání automatického sběru zenu, itemu a dalších součástí není zakázáno a netrestá se!

Rozhraní helperu

 Helper je dostupný až po dosažení 80 levelu!

 Každých 5 minut vám helper ubere více jak 50 milionů zenů! Částka se liší dle postavy a levelu.

Pokud spouštíte helper poprvé, je potřeba jej řádně nastavit a uložit funkce, bez kterých se helper nespustí. Mezi ně patří např. aktivační skilly, drop itemů, atd. Menu s nastavením pomocníka si otevřeme poklepáním na klíč v levém horním rohu, viz. screen.

 Helper si nyní rozdělíme na 3 části, ve kterých budou jednotlivé funkce rozděleny a vysvětleny

Část I.

 • 1. Zde si nastavíme rozsah automatického útoku, maximum je 6.*
 • 2. Zde si můžeme nastavit použití potionů, tím se myslí, že si můžeme nastavit automatické mačkání Q (užití lahviček), pro detailní nastavení si poklepeme na "nastavení", které je velmi jednoduché na ovládání.
 • 3. Zde si můžeme nastavit, aby postava zůstala na stejných souřadnicích a nepohybovala se po daném rozsahu, v případě, že chceme, aby postava zůstala na stejných souřadnicích, zaškrtneme si pouze políčko "původní pozice".

Část II.

 • 1. a) V této sekci si musíme nastavit skilly, které bude helper používat. Můžeme si rovnou navolit více skillů pro expení, popřípadě huntění monster. Základní skill volíme jako ten hlavní, jako příklad uvedeme, že chceme expit pouze skillem Twisting Slash, klikneme tedy na okénko základního skillu a v nabídce si tento skill vybereme. 
 • 1. b) Aktivační skill si můžeme navolit tehdy, když chceme skilly kombinovat (toto se hodí na nižším resetu, hlavně u postav, u kterých kouzla vyžadují více AG, např. Dark Lord)
 • 1. c) Combo - tato velmi užitečná vychytávka se bude hodit do těžších lokací, popřípadě na Bosse v různých eventech. V tomto případě si do základního skillu navolíme skill zbraně, v našem případě to bude Cyclone, do aktivačních skillů si navolíme libovolné kouzlo (kombinací BK comba opravdu mnoho). Videoukázku autocomba si můžete zhlédnout poklepáním zde.
 • 2. Samozřejmostí jsou i buffy. Volit můžeme maximálně 3 buffy, což se hodí hlavně pro elfy. Jednoduše si poklepáme na okénka buffů a zvolíme si ty, které chceme, po spuštění se budou buffy automaticky střídat.
 • 3. Teď ta nejdůležitější část. Jedná se o 2 tlačítka, která nám vše buď uloží, nebo smažou. Tlačítko "Incializace" obnoví vše do základu. Oproti tomu tlačítko "Ulozit nastaveni" nám vše uloží a i po reconnectu nastavení zůstane. Po volbě uložení stačí spustit helper pomocí tlačítka "start" v levém horním rohu a můžeme si užít pocit volného expení.

Část III.

 • 1. Zde si můžeme nastavit rozsah sbíraných itemů + oprava itemů
 • 2. Zde si můžeme vybrat, co chceme sbírat.
 • 3. Zde můžeme napsat i vlastní filtr věcí, které chceme sbírat. Jako příklad uvedeme "box", když jej zadáme do bílé kolonky, klikneme na "pridat", systém nám automaticky bude sbírat všechny itemy v dosahu s názvem "box".© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.