NPC ve hře

Zkratkou NPC (zkrácenina anglického slova non-player charakter), je označována postava neovládaná hráčem, která vám může nabídnout různé služby od nakoupení základní zbroji, přes zadání questů, až po složité chaos kombinace. Na této stránce naleznete popisy většiny NPC, která nalezete ve hře spolu s krátkým komentářem o každém z nich.

Seznam a funkce NPC ve hře

 1. Baz, Strážce truhly
Tento rytíř má na starost veškeré truhly všech hráčů. Klepnutím na něj vsoupíte do truhly. Nalezete jej ve všech základních mapách a ve vybraných mapách ostatních. Např. v Lorencii jej naleznete několikrát.

 2. Chaos Goblin
U těchto fialových goblinů, které naleznete pouze v Norii, můžete provádět mnoho různorodých Chaos kombinací. Jedná se o vylepšování a výrobu předmětů.

3. Shadow Phantom Soldier
U tohoto krásného NPC můžou získat válečníci v zácviku mocnou auru, která výrazně zvětší jejich schopnosti a sílu. Stačí na NPC klepnout myší. Nachází se ve všech základních mapách.

4. Sevina the Priest
Pokud se chystáte na přestupový quest z DK na BK atd, zamiře k tomuto NPC. Zadá Vám úkoly, které je třeba pro přestup splnit. Nachází se v Deviasu.

5. Marlon
Pokud chce BK používat kombo, nebo SM kouzlo Nova, musí provést quest právě u tohoto NPC. Tohle NPC naleznete v Deviasu, v Atlansu a dalších mapách po kontinentu MU.

7. Guild Master Cpt. Lorence
Tohle NPC slouží hráčům, kteří chtějí založit guildu. Stačí přijít, vyplnit údaje a je to. Naleznete jen ve všech základních mapách

8. Messenger of Archangel
Tohle krásné, celé v modrém a okřídlené NPC slouží jako místo, kudy se dostanete do Blood Castle. Stačí poklepat, vybrat správnou úroveň a pokud je správný čas, můžete vstoupit. Naleznete jej ve všech základních mapách, např. v Deviasu u kostela.

9. Charon
Tahle smrtka vám umožní vstoupit do Devil Square. Použití je shodné jako u předchozího NPC. Naleznete jej v základních mapách, např. v Norii.

10. Trainer
Trenéra naleznete v Lorencii. Poskytuje různorodé služby týkající se petů. Ovšem jeho služby si nechá náležitě zaplatit. Poznáte jej podle vrány, která sedí na jeho předloktí.

11. Jerridon
Jeden ze dvou zelených goblinl, kteří poskytují služby týkající se Jewelu of Harmony. První z nich, Jerridon, umožňuje odstranit option získaný Jewelem of Harmony. Naleznete jej v Lorencii, Norii a dalších mapách.

12. Osbourne
Druhý ze dvojice zelených goblinů. Zajišťuje výrobu tzv. Refining Stonu, které slouží ke zvyšování/ snižování optionu získaného Jewelem of Harmony. Pozor, item může zmizet při neúspěšné kombinaci!

13. Barmanka Lumen 
Barmanku naleznete v Lorencii v baru. Koupíte u ní vše, od ozdravovacích lahví, přes pozvánky do BC a DS až po Jewel of Soul a Bless.

14. Elf Lala
Krásná elfka, která stále hraje na harfu. Tak by se dalo popsat tohle NPC. Naleznete jej v Norii a Tarkanu a prodává rzné předměty a výbavu pro začínající elfky.

15. Kovář Hanzo
U kováře seženete výbavu pro začínající Dark Knighty, nebo Magic Gladiatory. Jedná se zejména o zbraně. Nachází se v Lorencii za barem. Dále umožňuje opravu poškozených věcí.

16. Wandering Merchant
U tohoto obchodníka koupíte výbavu na Dark Knighty a Magic Gladiatory. Jedná se spíše o brnění. Nalezenete jej v Lorencii avšak mimo město, směrem na západ

17. Eo the Craftsman (Yoda Master)
Yoda Master zajišťuje potřebnou munici pro elfky. Dále zde nakoupíte výhodně některé zbraně a brnění. Naleznete jej ve světě elfů, v Norii.

18. Pasi The Mage
Tahle čarodějka sídlíci v Lorencii blízko Trenéra prodává základní výbavu a kouzla pro Dark Wizardy a Soul Mastery.

19. Wizard
Tohle NPC nalezneme v Deviasu. Prodává různorodé itemy pro bojovníky pohybující se v zimním království.

20. Weapons Merchant Zienna
Tahle obchodnice nabízí znraně pro většinu charů ve hře. Naleznete ji v Deviasu.

21. Thompson Kennel
Tohle NPC sídlící v Lorencii přímo na náměstí prodává výbavu pro Dark Lordy.

22. Alex
Tenhle chlapík zajišťuje nadstandartní výbavu pro Magic Gladiatory. Nachází se v Lorencii poblíž Kováře

23. Elpis
Tohle gigantické NPC nabízí výměnu Jewelu of Harmony z Gemestone. Nalezneme jej v Refining tower.

24. Potion Girl
Tato dívenka nabízí základní itemy, které potřebujete pro přežití v divočině. Naleznete ji ve většině map.

25. Lahap
Tento obchodník nabízí spojení a rozpojení Jewelů of Bless a Jewelů of Soul do balíčků po 5, 10 či 20. Nachází se v základních mapách hry.

26. Apostle Devin
Tohoto čaroděje navštivte, pokud chcete zadat a splnit 3rd přestupový quest ve hře. Nachází se v Crywolfu.

27. Market Union member Julia 
Tato dívka nám pomůže s přemístěním do Loren marketu, ve kterém nalezneme další obchodníky a NPC.
 
28. Gens Duprian Steward
U tohoto NPC si můžeme zadat Gens quest a vstoupit tak do rodiny Gensu.
 
29. Mirage
Tento podivný chlapík vybírá vstupné do eventu Illusion Temple, nezapomeň na potřebné předměty.
 
30. Chaos Card Master
Tento kouzelný v modrém setu vyměnuje Chaos karty, za které můžete získat slušné předměty, jewely, aj.
 
31. BK_Helper
U toho BOTa si můžeme vzít příslušné základní aury. Je k tomu potřebný nějaký ten zen, akci provedeme výzvou k obchodu daného bota.
 
32. DL_Helper
U toho BOTa si můžeme vzít příslušné základní aury. Je k tomu potřebný nějaký ten zen, akci provedeme výzvou k obchodu daného bota.
 
33. SM_Helper
U toho BOTa si můžeme vzít příslušné základní aury. Je k tomu potřebný nějaký ten zen, akci provedeme výzvou k obchodu daného bota.
 
34. MG_Helper
U toho BOTa si můžeme vzít příslušné základní aury. Je k tomu potřebný nějaký ten zen, akci provedeme výzvou k obchodu daného bota.
 
35. ELF_Helper
U toho BOTa si můžeme vzít příslušné základní aury. Je k tomu potřebný nějaký ten zen, akci provedeme výzvou k obchodu daného bota.
 
36. Gens Duprian Steward 
Toto NPC slouží převážně k přijmutí do Gens rodiny. Bez členství nemůžete založit vlastní guildu.
 
37. Gatekeeper Titus 
Toto NPC slouží k přemístění do probíhajícího Duelu mezi hráči, po přemístěni budete částněčně neviditelní a budete mít pozici diváka.
 
38. Lugard 
Tento strážce s obrovskými bílými křídly vpouští hráče do Lugard eventu.
 
39. Cherry Blossom Spirit
Tato motýlí dívenka mění Cherry Blossom itemy na vyšší levely.
 
40. Wizard Izabel
Žena v černém prodávající lepší výbavu na postavu Wizard (kouzelník).
 
41. Mercenary Guild Manager Tercia 
Dáma nacházející se v lokaci Devias má připravené Questy, které čekají pouze na Vás! Co týden se Quest mění, odměny za ně taktéž.
 
42. Silvia
Obchodník, který má své rodiště v lokaci Elbeland, především její sortiment obohacují léčící lektvary.
 
43. Marce
Toto NPC prodává základní kouzla a předměty na postavu Summoner.
 
44. David
Temný rytíř, který vydává speciální ancientní Lucky itemy.
 
45. Jeweler Raul 
Toto NPC nacházející se v LorenMarketu spojuje a rozpouje Jewely všeho druhu.


© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.