Systém Osobního trhu

Kromě normálního obchodování s ostatními hráči nabízí hra MU Online také druhý způsob, jak nabídnout svoje předměty či koupit předměty ve hře. Jedná se o systém Osobního tržiště, kde můžete nabídnout svoje itemy a nemusíte být fyzicky přítomní u hry (pokud jste v save zóně), zatímco Vám postava vydělává. Nevýhodou tohoto systému je fakt, že lze prodávat/nakupovat výhradně za Zeny. Proto se hodí spíše na méně hodnotné a "tuctové" itemy, zejména pak nějaké jewely, vstupenky, apod.

Prodej v osobním trhu

Okno s osobním trhem otevřete, pokud půjdete do inventáře a stisknete klávesu S, popřípadě stisknete tlačítko vpravo dole v inventáři. Otevře se nové okno, které bude vypadat zruba následovně:

Do tohoto okna můžete vkládat svoje itemy, které chcete nabídnout. Při vložení předmětu zadáte prodejní cenu. Po vložení všech předmětů k prodeji zadejte do horního pole název obchodu a tlačítkem dole vpravo obchod otevřete. Poté bude u jména Vaší postavy svítit permanentně i název Vašeho trhu. Kdokoliv pak nějaký item koupí, automaticky se k Vám převede obnost Zenů ve výši prodejní ceny předmětu.

Nákup v osobním trhu

Pokud sháníte nějaké často se vyskytující předměty ve hře, je tohle Vaše příležitost. Výhodné je zajít do místa s velkým výskytem hráčů, například Lorencie nebo Norie a projít obhcodní trhy ostatních hráčů. Otevřít cizí tržiště můžete příkazem Koupit v menu pod klávesou D.

Otevře se Vám tržiště druhé strany a klikem na předmět jej můžete zakoupit. Dávejte si prosím pozor na prodejní cenu předmětu, abyste potom nákupu nelitovali. Pokud nejde předmět nakoupit a máte dostatek Zenů, je možné že jeden z vás má plný inventář (itemů či Zenů).© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.