Systém guild a aliancí

Guilda je souhrné označení pro určité společenství hráčů, kteří spolu mohou či nemusí spolupracovat. Členové guildy mohou využívat společný guildovní chat, který je bezplatný a takto se domlouvat, nebo si jednoduše povídat. Pokud jste členem guildy, můžete se rovněž účastnit Guild válek, Battle Socceru nebo Castle Siege. Guildy se mohou uskupovat ve větší spolky, aliance.

Jak založit guildu?

npc_guildPro založení Guildy musíme zajít k NPC "Gens Duprian Steward" ( např. Noria, Lorencia) a mít minimálně 50 levelů. U Gens Duprian Stewarda si zvolíme volbu č. 4 - Join Gens Duprian, potvrdíme volbou č. 1. Nyní jsme v Gens family, nyní klasicky navštívíme Guild Mastera, kde si vybereme název Guildy, vytvoříme logo naší nové guildy, po splnění těchto požadavků je hotovo.

Guildu můžete opět snadno zrušit v přehledu guildy.

 

 

 

 

Mám guildu a co dále?

Do guildy si můžete pozvat své kamarády a vytvořit tak velký spolupracující celek. Tato hra, jako by vybízela k vzájemné spolupráci. V guildě často můžete získat věci naprosto zdarma nebo pod cenou. Můžete společně chodit na různé eventy, fleky nebo si dát Guild war s jinou guildou.

Jak guilda funguje?

V guildě je vždy jeden Guild Master, tedy hráč který guildu založil. Guild Master může přijímat bojové výzvy, může nabírat nové členy ( i vyhazovat ) nebo znepřátelit guildy. V guildě existují i funkce Zástupce guild mastera a guildovní válečník, které opět nominuje Guild master. Všichni členové guildy mají nad svým nickem název guildy a post. Členové vaší guildy jsou označení zeleně. Podrobný seznam vašich členů a jiných funkcí naleznete v přehledu guildy pod tlačítkem "G".

Jak mohu přijmout nové členy?

Nové členy může nabírat pouze Guild master. A to tak, že uchazeč o místo do guildy napíše příkaz "/guild" a klikne pravým tlačítkem myši na guild mastera. Jemu se zobrazí žádost o přijetí hráče. Také lze pohodlněji docílit stejného výsledku přes Okno příkazů, které se nachází pod tlačítkem "D". A v něm si vyberete možnost Guild a znovu kliknete na Guild Mastera.

Jak mohu vyhodit stávající členy?

Jednoduše si najedete v přehledu guildy ( přehled guildy se nalézá pod tlačítkem "G" ) na jméno člea guildy a stisknete tlačítko "Vyhodit z guildy".

Co to je Guild War?

Guild war je souboj dvou Guild. Pokud vyhrajete Guild war, přičtou se body do vaše Guildovního skóre. Výzva ke Guild War je snadná. Jednoduše zajdete ke Guild Masterovi guildy se kterou chcete bojovat a napíšete příkaz "/guildwar" a kliknete na něj pravým. Jemu se zobrazí vaše žádost o Guild War výzvě, pokud jí příjme, bitva může začít. ( opět lze výzvu provést přes příkaz příkazů, tentokrát pod možností Guild War ). Další možností je příkat /GuildWar [Jméno Guildy]. Efekt je stejný jako v předchozím případě.

Co je to Battle Soccer?

Je to druh "eventu" obdobný Guild War, kterého se může zúčastnit maximálně 5 vybraných lidí z Guildy. Tito lidé musí být v partě a stačí aby guild master vyzval oponenta příkazem "/battlesoccer název guildy". Pokud oponent nabídku příjme, hráči budou přemístěni na hřiště a zápas může začít. Hraje se do 100 bodů, kde za zabití hráče dostane družstvo 1 bod ( za zabití guild mastera 2 body ) a vstřelení gólů se počítá za 20 bodů. Kdo dříve získá 100 bodů vyhraje. 

Vlastní guildu a chtěl bych ji předat, je to možné?

Ano i to je možné, na webu ve vaší správě účtu si vyberete vaši postavu a u ní naleznete možnost Předat Guildu.

Oznámení guildě

Napsat oznámení guildě je jednoduché. Stačí do chatboxu zadat "@>" a text který chcete oznámit. Takto napsaný text se zobrazí vždy po přihlášení každému členovi guildy.  

Guild aliance, o co jde?

Je to spojení několika guild do frakce ( aliance ). Díky této aliance máte větší šanci na vítězství v Castle Siege nebo navázat blízké vztahy s jinou guildou. Systém aliance:© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.