Subservery a jejich účel

Jistě jste si všimli, že na našem serveru se můžete připojovat hned na tři různé servery. Je to záměrné a hlavním účelem těchto prodružených serverů, tzv. subserverů, je rozmělnění velkého počtu hráčů tak, aby byl dostatek míst na expení, ale také z důvodů zachování plynulosti hry. Při větším počtu hráčů se může hra některým hráčům "přisekávat" a server je může odpojovat ze hry.

První dva servery na DaeMU jsou svým charakterem PvP servery, třetí server je NonPvP server. PvP server určuje, že hráči mohou na sebe navzájem útočit a není to bráno jako něco špatného, něco, co by bylo proti pravidlům hry. Naopak na NonPvP serveru se nedovoluje útočení typu hráč vs. hráč.  Pamatujte ovšem na to, že omezování herního komfortu hráče, zejména pak záměrné, může být považování za nevhodné chování i na PvP serveru. Více informací najdete přímo v pravidlech serveru.

Na subserverech nejsou všechny funkce plně v provozu, jako na serveru hlavním. Stejně tak se na přidružených projektech nezúčastníte některých eventů a questů. Důvodem je opět snaha soustředit hráče, kteří chtějí soutěžit, na jedno místo tak, aby ta konkurence byla dostatečná. Protože pokud bychom v eventu soutěžili sami, může to působit trochu nezáživně.

Důležitou věcí je fakt, že oba subservery běží nonstop, 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Dříve jsme měli nastavení takové, že subserver se spouštěl jen ve špičce. Nyní je Vás, hráčů, stále velké množství a není důvod subservery vypínat. Obecná nastavení, jako je exp a drop rate, jsou na všech třech dílčích serverech DaeMU totožná.© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.