Master Skill Tree systém

Master Skill Tree je speciální systém, jak mohou hráči zdokonalovat svoje dovednosti a posilovat svá kouzla a skilly. Tato funkce, jež je výsadou novějších verzí hry, je postavě otevřena až po splnění 3rd Přestupového Questu. Vylepšení přes tento systém může výrazně ovlivnit pozitivním způsobem Vaše obranné i útočné schopnosti. Pro každou postavu se schopnosti, které můžete vylepšovat, liší.

 Na aktuální verzi Season VI je skill tree dostupný i pro postavu Summoner a Rage Fighter

Okno s funkcí naleznete ve hře pod klávesou A, případně přes okno s informacemi o postavě (pod klávesou C).

Pro vylepšování dovedností slouží takzvané Master body. Ty získáváte po dosažení určitých Master expů, funguje to velmi podobě standardnímu systému získávání expů a následně levelů u postavy. Pouze s tím rozdílem, že Master levely přibývají výhradně postavám se splněným 3rd Přestupovým Questem. Nejvíce efektivní je expit Master levely po dosažení levelu 400, protože poté již nepřibývají standardní expy, nýbrž výhradně Master expy. Platí i zde, že čím silnější monstra, tím více expů získáváte.

Maximální počet Master levelů ve hře přes standardní expení je 500.

Pro různé vylepšení jsou nároky na body rozdílné. Nároky na jednotlivé vylepšení najdete ve svém Master Skill Tree v přehledu postavy. Všechny atributy k vylepšení jsou rozděleny do několika kategorií. Obecně platí, že základní z nich stoji 1 bod a nejvyšší vylepšení body 2.

 

Jak a kde Master Levely mohu expit?

Pro expení master levelu je potřeba mít 3rd quest a 400lv na subserveru3  (S3), případně 500lv na Hlavním serveru (S1).
To samé platí pro rozdělování bodů.


Master Levely můžeme expit v následujícím seznamu map.
Icarus
Icarus2
Kanturu
Kanturu2
Kanturu3
Kanturu Core
Raklion
Vulcanus
Karutan
Karutan2© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.