Přidávání a naučení skillů

Od samotného počátku serveru Season V se nás hráči ptají, kde seženou to a to kouzlo, když jej nemohou dropnout ve hře. Proto jsme pro hráče zavedli možnost zakoupit si jakékoliv kouzlo od administrativy za zanedbatelný poplatek za platidla Zlaté.

O přidání kouzel můžete požádat přes Centrum žádostí, které najdete po přihlášení do Control panelu na webu serveru. Stačí napsat, jaké kouzlo chcete přidat a mít dostatečný obnos Zlatých. Žádosti vyřizujeme v řádech hodin, maximálně třeba jednoho dvou dnů.

V současné době nabízíme možnost přidat do inventáře jakýkoliv spell kouzla, tzn 1ks, anebo balíček více skillů, což je cenově výhodnější nabídka. Kromě toho je možné za drobný poplatek na postavu přidat spelly všech dostupných kouzel pro danou postavu (s ohledem na splněné Questy a podobně). Rozdíl mezi nabídkami je, že u balíčku skillů si může hráč kombinovat kouzla pro různé rasy, třeba na druhou postavu.© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.