Přehled služeb za Zlaté

Každý hráč, který finančně podpoří chod serveru, může obdržet jako poděkování určitý počet Zlatých. Tyto speciální platidla pak může u administrativy vyměnit za různé služby. Je možno vylepšovat a vyrábět nové předměty dle jeho představ, změnit rasu a nick svojí postavy, předávat guildu, apod. Obecně platí, že 1 Zlatý = 5 Kč (při podpoře složenkou, převodem, PayPal), při podpoře server pomocí SMS je tento poměr odlišný a je vždy uvedeno, kolik Zlatých můžete dostat.

Pamatujte prosím, že tato forma poděkování je tím nejmenším, co můžeme pro hráče udělat. Každé, byť drobné, finanční podpory od hráčů si velmi ceníme. Zlaté je také možné získat jiným způsobem, zejména z různých eventů či od druhých hráčů.

Nabídka služebhttp://zlata-rezerva.wbs.cz/zlato_14.jpg

Platidla Zlaté můžete využívat mimojiné na následující služby:

  • Výroba, excelace či další vylepšení Vašeho vybavení
  • Nákup různých konkrétních předmětů do hry
  • Změna nicku
  • Změna rasy
  • Předání guildy
  • Provedení 2nd a 3rd Questu
  • Další výhody při obchodování a dražení předmětů

Jak o služby za Zlaté zažádat?

K těmto účelům Vám poslouží Centrum žádostí na tomto webovém rozhraní, jež naleznete ve svém Control panelu. Více informací naleznete přímo v Centru žádostí. Jediné důležité upozornění je fakt, že Vaše Zlaté nemusíte nikam posílat. Administrativa serveru si je sama odečte v zájmu lepší přehlednosti a dohledatelnosti v případě jakýchkoliv problémů při vyřešení žádosti. Neposíláte tedy nikam své Zlaté, než máte žádost vyřízenou. Vyřízení žádostí trvá řádově do jednoho dne.

Ceny služeb© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.