Vylepšení levelu předmětů od +0 do +9

Pokud vlastníte předmět, můžete jeho vlastnosti vylepšit zvýšením jeho levelu. Minimální level předmětu je +0 a maximální level předmětu je +15. Při vylepšování levelu předmětu až do levelu +9 Vám nehrozí ztráta předmětu. Riskujete maximálně to, že level předmětu klesne buď o jednu úroveň, nebo o úrovně všechny.

Vylepšení itemů do +6

Pro toto vylepšení předmětů můžete použít Jewel of Bless a nebo Jewel of Soul. První zmíněný jewel of o něco dražší, avšak šance na úspěšné zvýšení levelu je 100% a tak nic neriskujete. Nákupní cena Jewel of Bless je 9,000,000 Zenů, u Jewel of Soul je to pak 6,000,000 Zenů. Level předmětu zvýšíte jednoduše tak, že jewel do itemu "vhodíte".

Vylepšení itemů do +9

Pro toto vylepšení předmětů se využívá Jewel of Soul. Jeho cena v obchodě je 6,000,000 Zenů za kus a šance na úspěšné vylepšení je 60%. Pokud předmět obsahuje Luck, je šance na úspěšné vylepšení zvýšena o 25% na 85%. Pokud se vylešení nepodaří, level itemu klesne na +0. Level předmětu zvýšíte jednoduše tak, že jewel do itemu "vhodíte".© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.