Vintage 2017

Veřejný test serveru Vintage 2017.

Herní klient

Pro potřeby veřejného testu potřebujete herní klient (Mu Online Season III). Připravený klient si můžete stáhnout z našeho serveru.

Označení souboru

Velikost

Download
Vintage 2017, herní klient 0.90
(instalátor, verze bez zvuků hry)
156 MB

Download

Registrace testovacího účtu

Pro potřeby testu není pro Vintage speciální web serveru, vytvoření herního účtu a provádění resetů je možné pomocí webu Season 6. Pro připojení do testu budete potřebovat herní účet. Testovací účet můžete vytvořit po přihlášení do Control panelu v nabídce Vintage účet nebo kliknutím na tento odkaz: Registrace účtu .

Provádění resetů poté můžete provést pomocí nabídky Vintage účet ve Vašem control panelu. 

Žebříček a online účty

Další důležité informace

Nenechte si ujít články uvedené v následujícím seznamu, ve kterých prezentujeme v bližší podobě nejen filosofii a nastavení serveru, ale i aktuální postup v přípravách a důležité informace.

Rozhodně zavítejte na diskusní forum, kde vznikla sekce dedikovaná přímo veřejnému testu staronového projektu. Uvítáme, pokud budete nahlašovat chyby ve hře, ale přispějete třeba i nějakým nápadem. Zejména však toužíme, abyste si testování užili!
 © 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.