Webové tržiště

Vítejte na webovém tržišti serveru DaeMU! Pomocí těchto stránek můžete procházet hráči nebo administrátory serveru vystavenými nabídkami herních předmětů.

Předměty jsou we webovém tržišti tříděny podle kategorie předmětů a tříd předmětů.

Kategorie tržiště

Swordy Kategorie zahrnuje různé meče (swordy) pro BK, MG a rukavice pro RF od těch základních po nejpokročilejší.
Sekery a kopí Kategorie zahrnuje různé sekery (axe) a kopí (spears) napříč celým spektrem charů ve hře.
Mace a Sceptery Kategorie, do níž se řadí palice (mace) a sceptery pro Dark Lordy. Naleznete zde itemy pro různé charaktery hrající na silu i energii.
Luky a kuše Do kategorie spadají veškeré luky (bows) a kuše (crossbows) pro Elfy.
Staffky a Sticky Kategorie zahrnuje kouzelnické hole (staffky nebo sticky) pro různé postavy jako jsou Wizardi, Gladiátoři nebo Summoneři.
Štíty Zahrnuje sortiment veškerých štítů na všechny charaktery.
Sety a jejich části Kategorie zahrnuje části brnění, buď celé sety, anebo jejich části. Konkrétně sem spadají helmy, armory, panty, rukavice a boty.
Křídla Kategorie zahrnující křídla a kápě na postavy, ale také vybrané orby pro postavy. Patří sem i ingredience pro socket systém ve hře.
Bižuterie Kategorie, do níž spadají pendanty a prsteny pro postavy.
Boxy, Jewelly, atd. Kategorie, do níž spadají rozličné boxy, jewely a další itemy.
Scrolly a Spelly Kategorie zahrnuje většinu spellů a scrollů na naučení kouzel pro postavy jako jsou Lordi, Wizardi, Gladiátoři nebo Summoneři. Zbytek spellů lze najít v kategorii s křídly a dalším.


© 2007 - 2015 Daemu.cz All rights reserverd. MU Online is registrated trademark of Webzen, inc. The wallpaper in the background by darkness.